Lyžařský výcvik

Lyžařský kurzDne 14.1.2019 jsme se společně s VII.A a VII.C vydali na lyžařský výcvik do Rokytnice nad Jizerou.

V pondělí 14.1. jsme se ráno sešli u školy, nasedli do autobusu a ten nás odvezl do Rokytnice nad Jizerou, kde probíhal náš dlouho očekávaný lyžařský výcvik.

Hned první den jsme se rozřadili do skupin podle úrovně lyžaře a večer také do družstev, ve kterých jsme v průběhu týdne získavali, ale také ztráceli body.

Další dny jsme na svahu zdokonalovali naše lyžařské schopnosti. I ti, kteří doposud lyžovat neuměli, se během tohoto týdne lyžovat naučili. Večer jsme hráli různé hry a soutěžili ve družstvech. Na závěr kurzu nám učitelé připravili diskotéku spojenou s karnevalem.

Lyžařský výcvik jsme si moc užili a rádi bychom se tam vrátili.

Žáci VII.B

lyžování                 na sněhu