Den naruby v VII. C

Ve středu 28. března proběhl i v naší třídě Den naruby.

28. 3. na Den učitelů se naše třída zúčastnila školní akce „Den naruby”. Akce se zúčastnili všichni žáci, co byli ve škole. Se všemi učiteli jsme se domluvili na programu a dohodli na pravidlech. Na všechny předměty se noví učitelé pečlivě připravili a výuka se jim povedla. Po celý den byla ve třídě dobrá atmosféra a i hodina byla ve všech předmětech brána s humorem. Myslíme, že většina žáků si vzala z akce ponaučení. Doufám že můžu říct za všechny, že jsme si to užili. Žáci se zúčastnili v takovéto sestavě:

Přírodopis-Kačka Krojidlová, Anička Svrčinová, Viki Žabová

Matematika-Marek Jetenský, Kurt Zahel, Marek Maňo, Zdeněk Vedral

Český jazyk – Pavel Čáslava, Kuba Kuchař, Zdeněk Procházka

Anglický jazyk – Míša Svobodová, Bára Chramostová, Terka Ludíková, Týna Belingerová,

Fyzika-Lukáš Nedvěd

Tělesná výchova – Tomáš Havelka, Ondra Fejfar,

Lukáš Nedvěd

PS: Protože jsem v den konání výše uvedené akce byl služebně na krajském kole Zeměpisné olympiády, pověřil jsem Lukáše zpracováním této zprávy a myslím, že se to povedlo!

Jan Hranička

Vytvořeno: 5. 4. 2018