Lyžařský výcvikový kurz

V uplynulém týdnu jsme absolvovali lyžařský výcvikový kurz ha horské chatě Roxana v areálu Studenov.

Lyžařský výcvikový kurz – Rokytnice nad Jizerou – Studenov   7. 1.   12. 1. 2018

V uplynulém týdnu jsme absolvovali lyžařský výcvikový kurz ha horské chatě Roxana v areálu Studenov. Spolu s námi jeli i žáci ostatních tříd 7. ročníku. Po příjezdu na chatu a ubytování jsme se rozřadili do čtyř družstev podle lyžařské výkonnosti a zahájili intenzivní výcvik. Všichni, ať už pokročilí lyžaři nebo začátečníci jsme se zdokonalili a shodli jsme se na tom, že chceme v lyžování dál pokračovat. Všichni jsme si užili i zábavné a vzdělávací programy, které pro nás naši instruktoři připravovali. Celý lyžařský kurz se nám velmi líbil a rádi bychom ho znovu zopakovali. Dokonce i naši instruktoři s námi byli velmi spokojeni a chválili nás, jak za lyžování, tak i za naše chování. Neodradily nás ani ne úplně ideální sněhové podmínky a celý kurz se nám moc líbil.

Žákyně a žáci VII. C  a jejich třídní učitel

Vytvořeno: 12. 1. 2018