1.oddění

Naše 1.oddělení se skládá z 30 dětí, z 14 děvčat, 16 chlapců, a paní vychovatelky Ireny Nigrinové. Děti se podařilo rychle stmelit v dobře fungující a moc milý kolektiv.Děti si vzájemně opravdu hodně pomáhají a kromě drobných rozmíšek k žádným vážnějším konfliktům nedochází.

Pro tento školní rok pracujeme společně s 2. oddělením v projektu nazvaném Pohádkový rok. Toto téma zařazujeme do všech činností. Kromě poslechu pohádek si o vztazích mezi dětmi a dospělými  vyprávíme a pozorujeme je v okolí. Samozřejmě si také  hrajeme, kreslíme, modelujeme a vytváříme.Téma pohádek nás bude provázet po celý školní rok.

Chcete-li se podívat co společně děláme při odpoledních zájmových  činnostech , odpočinku či relaxaci, můžete si prohlédnout naše Foto.