Navigace

Obsah

 V. oddělení

vychovatelka: Lenka Milbachová

       učebna číslo 7 /škola/                                navštěvují žáci          II.B,C     

                    

                      

         Rozvrh  II.B

  Středa,čtvrtek,pátek           do  11:20                       Pondělí,úterý,   do 12:15  

          Rozvrh   II.C  

    Úterý,středa,,pátek           do  11:20                        Pondělí,čtvrtek   do 12:15  

 

                                   Harmonogram dne   

 

    Pondělí:                       II.B,C

    12:15                             končí vyučování - přesun do učebny č.7

   12:40 - 13:I0                   příprava na oběd - společné stravování                            

   13:15 - 15:15                   připravený odpolední program 
                                             
na výběr:  zájmové aktivity  

  

    Úterý                           II.C

  11:20                              končí vyučování - žáci zůstávají v učebně,čekají na II.B 

  11:20 - 12:15                 pobyt v učebně žáků II.C

                                       II.B   

   12:15                             končí vyučování - spojení skupin ,přesun do učebny č.7

   12:40 - 13:I0                   příprava na oběd - společné stravování                            

   13:15 - 15:15                   připravený odpolední program 
                                             
na výběr:  zájmové aktivity  

                                                 

     Středa  :                             II.B,C


    11:20                                 končí vyučování - přesun do učebny č.7

   11:30 - 12:I0                     příprava na oběd - společné stravování                            

   13:15 - 15:15                    připravený odpolední program 
                                             
na výběr:  zájmové aktivity   

 

 Čtvrtek :                                   II.B

     11:20                              končí vyučování - žáci zůstávají v učebně,čekají na II.C 

      11:20 - 12:15                 pobyt v učebně žáků II.B

                                                  II.C   

   12:15                             končí vyučování - spojení skupin ,přesun do učebny č. 7

   12:40 - 13:I0                   příprava na oběd - společné stravování                            

   13:15 - 15:15                   připravený odpolední program 
                                             
na výběr:  zájmové aktivity  

 

  Pátek  :                             II.B,C


    11:20                                 končí vyučování - přesun do učebny č.7

   11:30 - 12:I0                     příprava na oběd - společné stravování                            

   13:15 - 15:15                    připravený odpolední program 
                                             
na výběr:  zájmové aktivity   

 

                  Klubovna se  uzavírá v 15: 15 hodin

                  

                Žáci  přechází do klubovny číslo 1 /nad jídelnou/

      O změnách budete informováni vychovatelkou i písemně na nástěnce

                                          u učebny.

            15:30 - 16:25 hodin    odpočinkové hry   

        Upozorňujeme rodiče ,že časy odchodů se mohou nepatrrně lišit.

                                                 Děkujeme za pochopení    

      

                      Vyzvedávání žáků:  

          Aby nedocházelo k narušování odpoledního programu,   
             doporučujeme  využít pro odchod žáků  tento čas :
                
11:30 - 13:00 hodin       14:30 - 16:25 hodin