rozšířené vyhledávání ...

Najdete nás také zde

schránka důvěry

Vítáme Vás na stránkách naší školní jídelny.

Naše školní jídelna  poskytuje stravu více než 350 strávníkům.

Objednávání obědů probíhá na objednávacím terminálu ve školní jídelně nebo  také prostřednictvím internetové aplikace. Pro získání přístupu do aplikace je třeba kontaktovat vedoucí ŠJ, která vloží zájemce o tudo službu do systému a poskytne individuální přístupové údaje.

K elektronickému objednání obědů je pak možné se přihlásit na adrese www. strava.cz pod kódem zařízení 6566 nebo zde , a to s použitím téhož kódu zařízení.

V rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme mobilní aplikaci Strava.cz pro Android.

Mobilní aplikaci Strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si mohou registrovaní strávníci  zdarma stáhnout na Google Play. Odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz .

Seznam alergenů