Šablona III. - Využití ICT

realizace: školní roky 2010/2011 a 2011/2012

Individualizace výuky prostřednictvím digitálních technologií (III/1) byla realizována v 5. 6. ročníku. V průběhu realizace bylo celkově odučeno 147 vyučovacích hodin.

Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT (III/2) byla realizována převážně v 8. a 9. ročníku. V průběhu realizace bylo vytvořeno a ověřeno celkem 180 digitálních učebních materiálů  pro předměty matematika, zeměpis, chemie, informatika, svět práce, výchova k občanství a dějepis.

Vzdělávání pedagogických pracovníků pro oblast digitálních technologií (III/3) - celkově 84 osvědčení (Zpracování sad digitálních učebních materiálů; Výuka informatiky na základní škole; Zpracování digitálního videa; Přecházíme na Excel 2010; Přecházíme na PowerPoint 2010)

Pod následujícími odkazy najdete přehled vytvořených DUM:

Matematika - 8. a 7. ročník

Zeměpis - 8. a 6. ročník

Chemie - 8. a 9. ročník

Matematika - 9. ročník

Zeměpis - 9. ročník

Informatika - 5. ročník

Svět práce- 7. ročník

Bližší informace případně poskytne Mgr. Věra Vernerová (vernerova@zspecky.cz).