Akce ŽP

z pravidelných schůzek vycházejí dobré nápady

Ještě jsme si ani neužili vzpomínak na krásný předvánoční Společenský den, kdy jsme se správně oblečeni a naladěni navštěvovali ve spřátelených třídách,a už plánujeme dál. Na parlament děti nosí nápady a připomínky ze svých tříd, takže i druhé pololetí bude hodně rušné.

Na únor dostal pozvání pan ředitel na již tradiční Horké křeslo.

V březnu plánujeme společně s Ekotýmem připomenout celé škole Den vody (22.3.). O necelý týden později bývá škola naruby - žáci učí místo svých učitelů. Letos zazněly i návrhy pozvat za katedru rodiče, kteří by svým ratolestem s vyučovacími hodinami pomohli. Celá akce je zatím v jednání.

V dubnu bychom rádi navštívili Parlament ČR. Jinak připravujeme velkou akci pro naše Motůrky - 8..+ 9.5. přijedou k nám na školu kamarádi z CEDU a budeme společně bádat, jak dál a lépe ( s přespáním ve škole).

Květen bude ve znamení příprav na Den otevřených dveří, na který parlamenťáci připravuj hry a soutěžepro veřejnost. A také přípravy na Den dětí, kdy se staráme o hezké zážitky pro mladší ročníky.

Celé toto pololetí s Ekotýmem plánujeme akci Nemyslíš, zaplatíš. Výsledky uvidíte na chodbách školy.

Vytvořeno: 14. 2. 2019
Poslední aktualizace: 14. 2. 2019 21:43