Parlamenťáci nezahálí

Na čem pracuje žákovský parlament

Dlouho jsme se tady na stránkách neozvali, to ale neznamená, že se nudíme. Pořád se u nás něco děje.

Na akci Vítání jara pořádané Vzdělávacím centrem a Kulturním střediskem města Pečky prodávali malí prodavači keramické výrobky vyrobené menšími parlamenťáky. Část vydělaných peněz použijeme na adopci stromu - švestky, která ponese naše jméno a bude vysazena našimi společnými silami někdy na podzim.

Chytáme se na tradiční přivítání budoucích spolužáků z Tatec a Radimi, budeme jim ukazovat naši školu, aby se u nás v září neztratili.

A co se nám poslední dobou hodně povedlo? Na chodbách druhého stupně se objevily nové lavičky, místo mléka budou spolužáci občas dostávat jogurty a jiné mléčné výrobky a víčka, která dlouhodobě sbíráme, byla odvezena, aby pomohla.

Vytvořeno: 29. 3. 2018
Poslední aktualizace: 29. 3. 2018 16:06