VÝSTAVA O ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ V KOLÍNĚ

NMDne 15.5. jsme navštívili již tradiční výstavu pro děti organizovanou Odborem životního prostředí Městského úřadu Kolín přinášející široký pohled na přírodu kolem nás, životní prostředí či myslivost.

To vše navíc zábavnou formou s mnoha soutěžemi o zajímavé ceny věnovanými sponzory. K vidění byla živá i vycpaná zvířata a přírodniny.

Děti měly možnost soutěžit na 20 stanovištích, rozdělených do 4 barevných okruhů. Dárky pro úspěšné soutěžící byly vydávány na čtyřech označených stanovištích. Modrý okruh byl zaměřen na poznávání jehličnatých dřevin, fialový na biodiverzitu, červený na myslivost, zelený na poznávání listnatých dřevin.

Doufám, že si děti odnesly nejen drobné dárky, ale především nové informace a znalosti.

Alena Pechová

Vytvořeno: 15. 5. 2019