Lednové akce ve III. B

Lednové akce ve III. B 12Spící krasavice, Zdravá svačina, Divadlo Koloběžka

Spící krasavice

V pátek 24. 1. 2020 jsme byli pozváni do ZUŠ Pečky na taneční vystoupení Spící krasavice.

Spící krasavice Petra Iljiče Čajkovského je světově známým baletem, který byl námětem pro toto představení. Na jevišti vystoupili žáci a žákyně různých věkových kategorií, včetně čtyřech našich spolužaček – Majdy Mašinské, Beatky Klarovičové, Růženky Žůrkové a Natálky Kašové. Jejich výkon byl obdivuhodný. Krásný tanec, kostýmy, dekorace, celkové provedení.

Všem se nám vystoupení moc líbilo!

Zdravá svačina

Druhou lednovou akcí bylo připravení si zdravé svačiny z čerstvého sýra, který občas dostáváme místo mléka z projektu Mléko do škol.

Přinesli jsme si suroviny – zeleninu, misky, nože, prkénka a šlo se na to. Ve skupinkách jsme si udělali pomazánky, každý si potom připravil 2 toustové chleby, které si namazal a ozdobil. Bylo to moc krásné a hlavně dobré!

Třetí akcí byla návštěva divadla Koloběžka, pohádka Jak vyzrát na bacily.

Na den vydávání vysvědčení 30. 1. 2020 za námi do školy přijelo divadélko Koloběžka.

Pohádka o lenosti, podvádění, nezdravém stravování, nemoci a následné léčby pomocí vitamínů byla vtipná, poučná, plná písniček. I jsme si trošku zacvičili. Hodina velice rychle utekla a moc se nám líbila.

Vytvořeno: 4. 2. 2020
Poslední aktualizace: 4. 2. 2020 14:01