Šikulové z V. B

zpravodaj - 1. týden online výuky

zpravodaj - 1. týden online výuky

Musíme se všichni učit za pochodu. Je to pro nás zcela nová situace, ale my ji zvládneme.

Pracujeme, kreslíme, cvičíme, stavíme, vytváříme, pomáháme si, čteme, zpíváme, tvoříme, hrajeme si ...........a občas si nevíme rady.

krysák    mám krásně hotovo   strom

Dobrý den paní učitelko,

včera i dnes jsem měl problém s psaním s, z ve slovech, musel jsem si v učebnici zopakovat pravidla, ale stejně mi to moc nejde. Taky se mi trochu pletou převody jednotek. Dnes se mi  líbil zeměpis, s rodiči jsme byli na Pravčické bráně, na Kralickém Sněžníku jsem si uchodil nohy k smrti a v Adršpašsko-Teplických skalách se mi moc líbilo. Chtěl bych se podívat do rezervace Soos, protože se mi to na fotografiích moc líbí.

Dobrý den paní učitelkou, mám se dobře. Nejobtížnější z úkolů pro mě byla vždy matematika a nejlehčí byl asi tělocvik nebo výtvarná výchova. Nejvíce mě bavilo asi vytváření stromů. Největší problémy mi dělaly asi převody jednotek. Někdy mi nejde se na úlohy připojit nebo pustit videa. Přeji Vám hezký večer.

Matýsek má páru   Robert tuží svaly  Baruška studuje

Dobrý den,

největší problémy mi dělaly přijímací zkoušky na střední školu - osmileté gymnázium.

Nejlehčí pro mě bylo psaní íček v koncovkách.

Bavily mě souhrnná doplňovací cvičení.

Někdy se mi stane že dodělám cvičení a spadne nám internet a pak se zase nahodí ale cvičení se zresetuje a musím ho dělat od znova.

My stim internetem nemůžeme udělat.

Dobrý den paní učitelko, videa z české televize se mi líbily,  nejvíce se mi libí díly z českého jazyka.

zase se ozvu                          výuka

třídní učitelka           24. března 2020