Barevný týden v VII. A

Barvy v VII. A

Naše třída se zúčastnila školního projektu, který zaštítil školní parlament. Jednalo se o "Barevný týden", každý den v týdnu byl ve znamení jedné barvy, kterou si žáci oblékli na sebe. Třídní učitelka i paní asistentka držely basu.

Abychom akci ještě povýšili, slíbili jsme dětem v VII. A žolíky: za třikrát splněnou barvu jednoho žolíka, za 4x splněnou barvu dalšího žolíka a za 5x splněnou barvu třetího žolíka. Dohromady tedy mohli žáci získat celkem 3 žolíky. Žolíky mohou děti uplatnit na umazání špatné známky v předmětech, na které mají třídní učiteku (vždy jen jednou na jeden  konkrétní předmět).

Mgr. Marika Píšová

Vytvořeno: 14. 3. 2018