Aktuální informace k začátku školního roku

školaodložený začátek školního roku

V současné době jsou zaměstnanci školy v karanténě a z tohoto důvodu nemůže probíhat řádná výuka. Její začátek je přesunut na 7.9.2020 od 7:45.

I přes tyto potíže na výuku jako takovou nerezignujeme a v následujících dnech bude probíhat takto:

1. týden (tyto aktivity se netýkají žáků 1. ročníku)

1.9.2020 kontaktují třídní učitelé své žáky a dohodnou se s nimi na následném způsobu komunikace

2.9.2020 třídní učitelé budou se žáky řešit administrativní a organizační záležitosti

3. a 4.9.2020 vyučující proberou se žáky požadavky na jednotlivé předměty a dle možností naváží na formy distančního studia z minulého pololetí.

2. týden

7.9.2020 - slavnostní zahájení školního roku pro žáky 1. ročníku

- 1. a 2. stupeň se třídnímu učiteli dořeší administrativní a organizační                                         záležitosti, které nebylo možné řešit distanční formou (vydání učebnic,                                    pracovní sešity atd.)

- 1. stupeň končí po 4. vyučovací hodině, 2. stupeň po 5. vyučovací hodině

8.9.2020 a dále - výuka probíhá dle platného rozvrhu.

Vzhledem k možnému vývoji situace je možná změna tohoto harmonogramu, o které byste byli neprodleně informováni.

Kontakty:

- žádosti o potvrzení na ošetřovné (dle zákona 187/2006 Sb.) - prorokova@zspecky.cz

- pedagogičtí pracovníci mail: prijmeni@zspecky.cz (příjmení pracovníka bez                      interpunkce)

- telefonní kontakt 607 573 830 (ředitel školy) - pevná linka mimo provoz

Vytvořeno: 31. 8. 2020