Den bez učení

jaro31.3.2020

Dobrý den,

daří se nám celkem dobře pokračovat ve výuce i za současné nelehké situace. Snažíme se vybalancovat výuku tak, aby žáci neztratili souvislosti a nadále se vzdělávali tak, jak je třeba a současně nebyli zbytečně přetěžováni. Je to náročné pro všechny strany. Jak pro žáky, tak i pro učitele i rodiče.

Proto jsem se rozhodl vyhlásit úterý 31.3.2020 jako den bez učení. Tento den využijeme k tomu, abychom si odpočinuli a nabrali nové síly k pokračování v dalších týdnech, které jsou před námi. Rozhodl jsem se k tomu proto, že vím, že řada z vás pracuje na školních činnostech nejen v týdnu, ale i o víkendu.

Tento den tedy věnujte odpočinku podle svých nejlepších představ.

Prosím tedy rodiče, aby respektovali, že jejich děti se tento den nebudou věnovat školním věcem, prosím učitele, aby tento den nezaslali svým žákům ani jednu zprávu, prosím žáky, aby se ke svým učitelům zachovali stejně.

A od středy znovu a radostněji... :-)

Mgr. Ing. Luboš Zajíc, ředitel školy

Vytvořeno: 26. 3. 2020