Informace k provozu škol a školských zařízení od 30. listopadu

školaPostupný návrat žáků do škol

30. listopadu 2020 se bude vracet do školy další část žáků. Ještě ne zcela všichni, ale přeci jen to už bude veselejší :-)

Takže jak to bude vypadat:

1. stupeň        - (1. – 5. ročník) se budou vzdělávat prezenčně,čili budou chodit do školy                                  „normálně“

2. stupeň        - 9. ročník se bude vzdělávat prezenčně

- v sudé týdny budou ve škole třídy VI.A, VI.B,VII.A, VII.B a VII.C

- v liché týdny budou ve škole třídy VI.C, VI.D, VIII.A, VIII.B, VIII.C a VIII.D

Třídy 2. stupně, které nebudou daný týden ve škole, pokračují doma
           v distanční (dálkové) výuce.

Školní družina – vzhledem k tomu, že nejsme schopni personálně zajistit samostatná oddělení pro každou třídu prvního stupně, budou fungovat jednotlivá oddělení v obdobné podobě jako před uzavřením školy. O podrobnostech budete informováni.

Školní jídelna – bude při stanovených režimových opatřeních fungovat i nadále. Prezenčně se mohou stravovat za daných podmínek pouze žáci v prezenční výuce a přítomní zaměstnanci školy. Ostatní strávníci (i žáci na distanční výuce mají nárok na dotovaný oběd) si mohou odebrat stravu pouze ve výdejním okénku.

Dokument MŠMT -  Informace k provozu škol a školských zařízení k nahlédnutí zde

Vytvořeno: 20. 11. 2020