Navigace

Obsah

III. oddělení      

vychovatelka: Vlasta Růžičková

                     Klubovna č.3   je určena  žákům       II.A část  III.C

 

              

       

                     Rozvrh        II.A 

  Pondělí a  úterý            do 12:15

  Středa až pátek            do  11:20                

                     Rozvrh       III.C

Pondělí,úterý,čtvrtek ,pátek        do 12:15                      Středa     do 11:20 

                                                                         

 

                                        Harmonogram dne   

    Pondělí:                             

 12:15                                 končí vyučování - přesun do družiny                      
 12:30 - 13:00                    příprava na oběd - společné stravování    

  13:10 - 15:00                     připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity                                    

    Úterý :               

 12:15                                 končí vyučování - přesun do družiny                      
 12:30 - 13:00                    příprava na oběd - společné stravování    

  13:10 - 15:00                     připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity               

 

  Středa:                                        

  11:20                               končí vyučování - přesun do družiny                     
  11:40 - 12:00                    příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                    pobyt v klubovně  

  13:10 - 15:00                   připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity  

                           

    Čtvrtek :                       II. ročník      
                                         
  11:20                             končí vyučování - přesun do družiny                      
  11:40 - 12:00                příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                pobyt v klubovně  

                                                              
  13:10 - 15:00                 připravený odpolední program 
                                        na výběr:  zájmové aktivity   

                                       III.ročník

 12:15                               končí vyučování - přesun do družiny /převádí p. Mimrová/        12:30 - 13:00                    příprava na oběd - společné stravování    

  13:10 - 15:00                     připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity       

       

   Pátek:                               II. ročník        

  11:20                                  končí vyučování - přesun do družiny                                
  11:40 - 12:00                    příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                     pobyt v klubovně  

 
  13:10 - 15:00                      připravený odpolední program 
                                             na výběr: zájmové  aktivity  

                                                III.ročník

 12:15                               končí vyučování - přesun do družiny /převádí p. Košatová/        12:30 - 13:00                    příprava na oběd - společné stravování    

  13:10 - 15:00                     připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity       

                            Každý den se klubovna uzavírá v 15 :00 

 

                             Spojování jednotlivých oddělení 

    Každý den      15:00                přechází  II.A a část III.C do klubovny č. 1

                               15:20 - 16:25        odpočinkové hry   

 

                                            Vyzvedávání žáků:  

          Aby nedocházelo k narušování odpoledního programu,   
             doporučujeme  využít pro odchod žáků  tento čas :

                         dle vyučování jednotlivých ročníků


                11:50 - 13:15 hodin       14:30 - 16:25 hodin