Navigace

Obsah

III. oddělení      

vychovatelka: Vlasta Růžičková

                     Klubovna č.3   je určena  žákům        I.A a  části  II.C

 

                                          zvonek č. 3                                        

       

                     Rozvrh        I.C 

  Pondělí až  pátek        do 11:20                

                     Rozvrh        II.C

  Úterý,čtvrtek ,pátek        do 11:20                     Pondělí,středa     do 12:15 

                                                                         

 

                                        Harmonogram dne   

    Pondělí:             I.ročník            

  11:20                             končí vyučování - přesun do družiny                     
  11:40 - 12:00                 příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                  pobyt v klubovně  

  13:10 - 15:00                  připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity  

                               II. ročník        /žáky odvádí do ŠD a jídelny p.uč. Krejčí      

 12:15                                 končí vyučování - přesun do družiny                      
 12:30 - 13:00                    příprava na oběd - společné stravování    

  13:10 - 15:00                     připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity                                    

    Úterý :                I.ročník            a     II. ročník


  11:20                           končí vyučování - přesun do družiny                     
  11:40 - 12:00                příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                 pobyt v klubovně  

  13:10 - 15:00                  připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity  

 

  Středa:                   I.ročník                          

  11:20                               končí vyučování - přesun do družiny                     
  11:40 - 12:00                    příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                    pobyt v klubovně  

  13:10 - 15:00                   připravený odpolední program 
                                           na výběr:  zájmové aktivity  

                            II. ročník/žáky odvádí do ŠD a jídelny p.uč.Košatová/

 12:15                                 končí vyučování - přesun do družiny                      
 12:30 - 13:00                     příprava na oběd - společné stravování    

  13:10 - 15:00                      připravený odpolední program 
                                             na výběr:  zájmové aktivity        

    Čtvrtek :              I.ročník      a II. ročník      
                                         
  11:20                             končí vyučování - přesun do družiny                      
  11:40 - 12:00                příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                pobyt v klubovně  

                                                              
  13:10 - 15:00                 připravený odpolední program 
                                        na výběr:  zájmové aktivity   

                                     

   Pátek:                              I.ročník    a II. ročník        

  11:20                                  končí vyučování - přesun do družiny                                
  11:40 - 12:00                    příprava na oběd - společné stravování                          
  12:00 - 13:00                     pobyt v klubovně  

 
  13:10 - 15:00                      připravený odpolední program 
                                             na výběr: zájmové  aktivity  

 

                            Každý den se klubovna uzavírá v 15 :15 

 

                             Spojování jednotlivých oddělení 

    Každý den      15:15 - 15:20           přechází  I.A a část II.C do klubovny č. 1

                               15:20 - 16:25        odpočinkové hry   

 

                                               Každý den od 6:00 do 7:20    

                     se schází žáci 1.a 2. tříd v klubovně č. 1

 

                                  Vyzvedávání žáků:  

          Aby nedocházelo k narušování odpoledního programu,   
             doporučujeme  využít pro odchod žáků  tento čas :
                11:30 - 13:10 hodin       14:30 - 16:25 hodin