Navigace

Obsah

IV. oddělení

vychovatelka: Jana Kratochvílová

   Učebna  číslo 6 /škola/    navštěvují žáci  II.C a  část III.A

 

          Rozvrh    II.C     

     středa pátek       do  11:20                       pondělí a úterý,čtvrtek   do 12:15   

          Rozvrh    III.A     

      pátek       do  11:20                       pondělí  až čtvrtek   do 12:15   

                                  Harmonogram dne   

 

    Ponděl, úterý a čtvrtek:               II.C        

  12:15                                 končí vyučování - přesun do šatny 

 12:30 - 13:00                    p,říprava na oběd - společné stravování    

  13:10                                  přesun  do učebny                          

  13:15 - 16:00                   připravený odpolední program 
                                           
na výběr:  zájmové aktivity 

                                                   

  Středa,pátek :                            

  11:20                                 končí vyučování - přesun  šaten  

  11:30 - 12:10                      příprava na oběd - společné stravování  

  12:20                                přesun do učebny                         

  12:25 - 13:00                     pobyt v klubovně  

  13:10 - 16:00                     připravený odpolední program 

                                            na výběr:  zájmové aktivity  

 

Pondělí  až   čtvrtek  /středu převádí p . Mimrová/          III.A        

                                             

  12:15                                 končí vyučování - přesun do šatny 

 12:30 - 13:00                    p,říprava na oběd - společné stravování    

  13:10                                  přesun  do učebny                          

  13:15 - 16:00                   připravený odpolední program 
                                           
na výběr:  zájmové aktivity 

 

  Pátek :                            

  11:20                                 končí vyučování - přesun  šaten  

  11:30 - 12:10                      příprava na oběd - společné stravování  

  12:20                                přesun do učebny                         

  12:25 - 13:00                     pobyt v klubovně  

  13:10 - 16:00                     připravený odpolední program 

                                            na výběr:  zájmové aktivity  

 

 

                Každý den se       4. oddělení     uzavírá v 16  hodin

             Žáci přechází do budovy družiny    klubovny č. 1  -    zvonek č. 1

 

                            16:00 - 16:25 hodin    odpočinkové hry

      

      O změnách budete informováni vychovatelkou či písemně u vchodu do školy.

            

        Upozorňujeme rodiče ,že časy odchodů se mohou nepatrrně lišit.

                                                 Děkujeme za pochopení    

                                  

            

                      Vyzvedávání žáků:  

          Aby nedocházelo k narušování odpoledního programu,   
             doporučujeme  využít pro odchod žáků  tento čas :
                
11:50 - 13:10                                 14:30 - 16:25