Navigace

Obsah

 V. oddělení

vychovatelka: Lenka Milbachová

       učebna číslo 7 /škola/                                navštěvují žáci II.B a  část II.C  

 

                                                     Rozvrh  II.B

   pondělí čtvrtek    do 12.15 hod                        úterý,středa,pátek     do 11.20 hod 

                                                     Rozvrh   III.C

   pondělí ,úterý,čtvrtek,pátek   do  12.15 hod    středa                        do  11.20 hod                                 

 

                                                   Harmonogram dne   

 

    Pondělí:                       II.B,III.C

      12:15                           končí vyučování - přesun do jídelny

      12:30 - 13:I0                příprava na oběd - společné stravování 

      13:10                           přesun do učebny                            

      13:15 - 15:25               připravený odpolední program 
                                          
na výběr:  zájmové aktivity  

  

    Úterý                           II.B

    11:20                              končí vyučování - přesun do jídelny

    11:30 - 12:I0                   příprava na oběd - společné stravování   

    12:10                             přesun do učebny                                             

    12:15 - 13:10                 pobyt v učebně 

                                       III.C                           /převádí p. Mimrová/

    12:15                             končí vyučování - přesun do jídelny

    12:30 - 13:I0                   příprava na oběd - společné stravování 

    13:10                              přesun do učebny                            

    13:15 - 15:25                 připravený odpolední program 
                                          
na výběr:  zájmové aktivity  

                   

                                                   

     Středa  :                             II.B,III.C


    11.20                           končí vyučování - přesun do jídelny - část oddělení 2.B

    11:30 - 12:I0                příprava na oběd - společné stravování 

    12:10                           přesun do učebny                            

    12:15 - 13.10               pobyt v učebně

    13.15                           připravený odpolední program 
                                        
na výběr:  zájmové aktivity  

    11.30 - 12.50               2.B - kroužek AJ

    12.50 - 13.15               společné stravování , návrat do učebny

 

 Čtvrtek :                                   II.B,III.C

     12:15                             končí vyučování - přesun do jídelny

     12:30 - 13:I0                  příprava na oběd - společné stravování        

     13:10                            přesun do učebny                                        

     13:15 - 15:15                 připravený odpolední program 
                                           
na výběr:  zájmové aktivity  

 

  Pátek  :                             II.B


      11:20                              končí vyučování - přesun do jídelny

      11:30 - 12:I0                   příprava na oběd - společné stravování        

      12:10                             přesun do učebny                                        

      12:15 - 13:10                  pobyt v učebně 

                                           III.C               /převádí p. Košatová/

     12:15                             končí vyučování - přesun do jídelny

     12:30 - 13:I0                   příprava na oběd - společné stravování 

     13:10                              přesun do učebny             

     13:15 - 15:15                  připravený odpolední program 
                                            
na výběr:  zájmové aktivity   

 

         Každý den se      5.oddělení      uzavírá v 15: 35 hodin

                         Žáci  přechází do   4. oddělení   - zvonek č. 4 

 

        Každý den se       5. oddělení     uzavírá v 15:15  hodin

                        Spojování žáků ve 4. oddělení

 

          Každý den se       4. oddělení     uzavírá v 16:00  hodin

   Žáci přechází do budovydružiny  klubovny č. 1  -    zvonek č. 1

 

                            16:00 - 16:25 hodin    odpočinkové hry

      

      O změnách budete informováni vychovatelkou či písemně u vchodu do školy.

            

        Upozorňujeme rodiče ,že časy odchodů se mohou nepatrrně lišit.

                                                 Děkujeme za pochopení    

      

                      Vyzvedávání žáků:  

          Aby nedocházelo k narušování odpoledního programu,   
             doporučujeme  využít pro odchod žáků  tento čas :
                
11:50 - 13:15 hodin       14:30 - 16:25 hodin