SVAČINY PRO ŠKOLÁKY

Spolek rodičů a přátel ZŠ Pečky pro Vás připravil projekt „Svačiny pro školáky“

Vážení rodiče,

díky  projektu „Svačiny pro školáky“ máte možnost kupovat si svačiny pro děti do školy, v kavárně Fantazie, která se nachází přímo proti Základní škole.

Původní návrh, vydávat svačiny v rámci přestávky ve školní budově, byl nahrazen výdejem svačin přímo ve Fantazii, a to v čase od 7:00 do 8:00 hodin.
Obávali jsme se, z důvodu počtu přihlášených dětí do projektu, nedostatku času na výdej svačin, jejich snědení a přípravu na další vyučovací hodinu i s ohledem na přemísťování do různých učeben.

Omlouváme se za provedenou změnu a věříme, že tato forma, bude pro všechny schůdná.

Svačina budou v podobě celozrnného rohlíku s různými variacemi náplně za cenu 14 Kč.

Výdej svačin, pro již nahlášené zájemce, bude zahájen od pondělí 2. 11. 2015.

Svačiny budou vydávány na základě měsíční úhrady nejpozději do 27. dne předchozího měsíce. První úhradu tedy prosím proveďte do 27. 10. 2015.

Kdo dosud nevyplnil objednávku nebo se nenahlásil prostřednictvím mailu, může si objednat svačiny přímo v kavárně Fantazie, u pana Pospíšila.

Ve Fantazii nahlásíte dny odběru svačin a uhradíte částku na celý měsíc, na který svačiny svému dítěti/dětem objednáváte. Při první objednávce budou předběžně zohledněny dny odběru svačin, které jste uvedli v anketě. Změny v objednávce budou nutné nahlásit s týdenním předstihem (např. změna dnů odběru svačiny).

Každé dítě dostane kartičku Fantazie s číslem, pod kterým bude jeho jméno evidováno. Svačina bude vydána po předložení kartičky a nahlášení jména. V případě, že dojde ke ztrátě kartičky, nahlásíte toto Fantazii a ta Vám vystaví novou.

Pokud si dítě zapomene svačinu vyzvednout anebo onemocní, můžete si ji ten den odebrat kdykoliv během provozní doby, proti kartičce. V případě nemoci je nutné provést odhlášku do 16:00 hodin ve Fantazii (případně na e-mail) po zbytek nemoci.

Oboustranná výpovědní lhůta je jeden měsíc.

Veškeré změny hlaste přímo kavárně Fantazie na e-mail info@fantaziepecky.cz

Svačinu pro školáky a další projekty Vám přináší Spolek rodičů a přátel ZŠ Pečky skola/srps/ a Facebook Spolek rodičů ZŠ Pečky

Vytvořeno: 14. 10. 2015
Poslední aktualizace: 14. 10. 2015 00:00