ŽP pro veřejnost

Den otevřených dveří a Dětský den

den dětí

Poslední květnová sobota patří již tradičně Mašince. V tento den vydává tajemství mnoho obyčejně uzavřených míst...i naše škola bývá otevřená, rušná ...a ještě bezpečnější než obvykle ( bez známkování).

Motor školy si připravil program před školou. rodinky u školy. Parlamenťáci se starali o všechny návštěvníky vzorně. Že někteří odcházeli zmalováni k nepoznání? Nebo s úplně mokrou hlavou? To byla součást devíti soutěží.

Obohacené soutěže na více stanovištích jsme o pár dní později doplnili ještě další velkou atrakcí kolegy Zedníka, který nám na oslavu Dne dětí zapůčil svou káru.motokára s přídatným motoremBlaženě vrčeli všichni, kdo se projeli.

Dalším překvapením byl rozezvučený školní dvůr. Bývalý žák Kuba Kašpar přivezl písničky, šířil dobrou náladu a některé i roztančil. každý svou krokovou variaci.

Letos nebyla oslava jen pro první stupeň. Děcka z parlamentu celkem správně pozvala k účasti i starší kamarády. Vždyť i v 15 ( ba ještě později) se stále můžeš cítít dítětem.

Chceme poděkovat všem, kteří pomáhali. Byl to velký den.

Vytvořeno: 7. 6. 2019
Poslední aktualizace: 7. 6. 2019 14:12