Základní škola Pečky,okres Kolín

Kolínské sportovní dny

KSD 2. - 6. června

KSD – Kolínské sportovní dny

Slavnostním nástupem všech zúčastněných škol začaly v pondělí 2. 6. 2014 tradiční hry s názvem Kolínské sportovní dny. První den soutěží proběhly závody v atletických disciplínách, kde jsme měli několik nadějí. Skvělého výsledku dosáhl Lukáš Mužík z VIII. B v běhu na 1000 m. V čase 2:58 doběhl na 2. místě a získal tak první medaili na těchto hrách. V závodě na trati 800m se na stupně vítězů dostala i Linda Radoňská, která vybojovala bronzovou medaili. Stejný den zahájila soutěž sportovní disciplína stolní tenis. Anna Stránská získala ve své kategorii první zlatou medaili a připsala tak pro naši školu nejvyšší možný počet bodů.

Druhý den soutěží proběhly turnaje ve volejbale, kde naše žákyně v kategorii 8. – 9. ročníků vybojovaly stříbrné medaile. Po středečním dnu, kdy jsme neměli obsazenou žádnou kategorii, následoval další den naopak velmi nabitý. Fotbalisté 6. - 7. ročníků hráli turnaj se všemi, kteří postoupili do okresního kola sálové kopané. Po odehrání všech zápasů stačil celkový počet deseti bodů na zisk bronzových medailí. Stejný den nastoupila Šárka Vosecká do disciplín 50 m Znak a 50 m Prsa. Nebylo překvapením, že Šárka obě tratě vyhrála a získala dvě zlaté medaile.

Poslední den Kolínských sportovních her byl v plánu turnaj v basketbalu dívek kategorie 8. – 9. ročníky. Naše basketbalistky porazily všechny soupeřky a zaslouženě tak získaly zlaté medaile.

V celkovém součtu bodů ze všech sportovních disciplín se ZŠ Pečky umístila na 11. místě z 20 zúčastněných škol. Všem reprezentantům naší školy děkuji za předvedené výkony.

Mgr. Pavel Kupr

nástup 3. místo Linda Radoňská 2. místo Lukáš Mužík fotbal fotbal 2basketbalistky Fanda Novák - vrh

Datum vložení: 11. 6. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 6. 2014 0:00
Autor: Mgr. Pavel Kupr