rouškyOdklad zahájení školní docházky a ošetřovné.

Vzhledem k tomu, že v současnosti se nachází všichni zaměstnanci školy v nařízené karanténě, je začátek pravidelné výuky odložen na 7.9.2020.

Od 1.9.2020 zahájíme dálkovou výuku. V prvé řadě budou třídní učitelé kontaktovat své žáky, aby s nimi vyřídili potřebné záležitosti tak, abychom od 7.9. mohli najet na ničím nerušenou výuku.

Pro prvňáčky začne školní rok až 7.9., kdy se setkáme ve škole.

Pokud potřebujete požádat o potvrzení na ošetřovné, adresujte tuto žádost na mail prorokova@zspecky.cz . Do textu uveďte jméno dítěte a třídu, kterou v současnosti navštěvuje. Potvrzení bude vygenerováno v elektronické podobě. V současnosti jsou v platnosti pravidla dle zákona 187/2006. Opatření se tedy týká dětí mladších 10 let.

Děkujeme za pochopení a věříme, že i přes tento ne právě nejlepší start bude letošní školní rok úspěšný.

Vytvořeno: 28. 8. 2020
Poslední aktualizace: 31. 8. 2020 13:36