Vydávání vysvědčení

vysvědčení26.6.2020

Dospěli jsme k závěru letošního netypického školního roku. Stejně tak netradiční bude i poslední školní den, spojený s vydáváním vysvědčení. Čím se bude lišit?

• ráno si před školou vyzvednou žáky třídní učitelé (žáci nebudou vstupovat do školní budovy samostatně) a odvedou si je na patřičné místo
  • žáci budou vybaveni Čestným prohlášením o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, které naleznete na tomto odkazu
  • vysvědčení se budou vydávat ve třídách nebo mimo školní budovu dle uvážení třídního učitele
  • v učebnách budou žáci používat roušky