Zahájení školního roku 2019/2020

školaPrvní školní týden

Školní rok 2019/2020 zahájíme v pondělí 2.9.2019 v 7:45.

Žáci se sejdou se svými třídními učiteli v jejich kmenových třídách. Po první vyučovací hodině bude výuka ukončena a žáci odejdou domů.

S prvňáčky a jejich doprovodem se sejdeme (podle počasí) buď na školním dvoře nebo ve školní jídelně (to v případě, že bude pršet). Po slavnostním přivítání se pak prvňáčci vydají se svými třídními učitelkami do jejich nových tříd. Bude možné pořídit i fotografii z prvního dne ve škole.

Druhý školní den úterý 3.9.2019 bude ve znamení třídnických záležitostí. Žáci si proberou se svými třídními vše potřebné pro následující školní rok. Výuka na 1. stupni školy bude ukončena po 4. vyučovací hodině, na 2. stupni pak po 5. vyučovací hodině.
V 1. třídách probíhá adaptační týden a výuka končí (stejně jako ostatní dny tohoto týdne) po 3. vyučovací hodině, kdy se žáci se svými učitelkami odeberou na oběd a do školní družiny.

Třetí den tohoto týdne je středa 4.9.2019 a od tohoto dne probíhá výuka již zcela podle pravidelného rozvrhu

Ve čtvrtek 5.9.2019 se budeme od 16:30 těšit na všechny zákonné zástupce žáků na třídních schůzkách. Začínat budeme plenární schůzí v jídelně a následně potom třídními schůzkami ve kmenových třídách žáků.

Pátek 6.9.2019 bude již normálním pracovním dnem, jako i většina dalších v následujících deseti měsících.

Mgr. Ing. Luboš Zajíc, ředitel školy

Vytvořeno: 31. 8. 2019