Zajištění výuky

školaSpolupráce zákonných zástupců žáků a školy

Vážení rodiče,
vzhledem k situaci, která je v současné době v ČR, přikročili jsme k výuce s využitím elektronických prostředků. K tomu však potřebujeme, aby všichni žáci byli schopni komunikovat se svými vyučujícími. V současnosti nejsou prázdniny. Proto jsou všichni žáci povinni se zúčastnit této formy výuky.

Jako hlavní platformu využíváme webovou aplikaci Bakalářů. Pokud nemají žáci přístupové údaje (obdrželi je všichni, ale mohlo dojít k jejich ztrátě), obraťte se mailem na Mgr. Věru Vernerovou (vernerova@zspecky.cz) nebo na Mgr. Michala Zedníka (zednik@zspecky.cz), kteří vygenerují údaje nové.

Pokud nemáte možnost elektronické komunikace, kontaktujte nás (například telefonicky na číslo +420 321 785 267) a pokusíme se najít jiné řešení.

V případě, že by se žák nezúčastňoval výuky, bude veden jako nepřítomný a následně budeme požadovat standardní omluvení absence žáka (může nastat situace, kdy je žák nemocen a není schopen pracovat či jiný závažný důvod).

Nechceme, aby rodiče suplovali práci školy, ale žádáme vás o součinnost při zajištění výuky vašich dětí.

Děkujeme :-)

S pozdravem a přáním pevného zdraví Mgr. Ing. Luboš Zajíc, ředitel školy​